Reklam

Eskişehir Ajans, özellikle online reklam yönetimi konusunda profesyonel hizmet vermektedir. Ulaşmak istediğiniz kitleye uygun içeriklere sahip, izlenirliği yüksek web sitelerinde yayınlanacak reklamlarınızı programlamakta ve hedeflediğiniz tanıtımın en iyi şekilde yapıldığından emin olmaktadır.

İNTERNET REKLAM

Internet Reklam Yönetimi hizmetimiz ile, Google Adwords, Facebook Reklam ve diğer tüm web ortamlarına yönelik reklam planlamalarınızı ve kampanyalarınızı yönetiyoruz.

Gazete, televizyon, radyo gibi klasik mecralarla karşılaştırıldığında, hem ölçümlendirilebilir olması hem de daha düşük maliyetle daha fazla kitlelere ulaşabilmesi ile ciddi anlamda avantaj sağlamaktadır. İnternet'in son yıllarda kazandığı ivme ile dünya üzerindeki herhangi bir bilgiye en kısa sürede ulaşılabilmesini sağlayan bir kitle iletişim aracı olduğunu düşünürsek; “Internet Reklamcılığı" hedef kitlenize ürün ve hizmetlerinizi en etkin şekilde tanıtmanızı sağlayabilecek reklamcılık türüdür.

Internet Reklamcılığı; öncelikle hedef kitleye direk ulaşarak reklamcılığın asıl amacına hizmet eden, çeşitli ölçüm yöntemleriyle reklam verene stratejik önem taşıyacak raporlar sunabilen ve geri dönüşümü belgeleyebilen, diğer mecralara oranla daha direkt çözümler sağlarken bunu çok daha düşük bütçelere çözümleyebilen, oldukça karlı bir yatırımdır.

Internet Reklamcılığı; kolay ölçümlenebilir olması, düşük maliyet ile yüksek görüntülenme oranına sahip olması ve direkt olarak hedeflenen kitleye ulaşmasından dolayı, tüm dünyada reklam verenler tarafından tercih edilen bir reklamcılık dalıdır.

GAZETE VE DERGİ REKLAM

Özellikle basılı medya üzerinde yapılan çalışmalardır. Geleneksel medya takipçilerine ulaşmak için tercih edebileceğimiz bu reklam seçeneği için anlaşmalı olduğumuz bir çok gazete ve dergi ile hizmetinizdeyiz..