Tanıtım filmi

İşletmeler için en etkili tanıtım araçlarından birisi tanıtım filmleridir. Ajansımız işletmeniz gelir, sizi tanır ve en başarılı anlatım açıları ile çekimler yapar. İş üretim, pazarlama ve operasyon alanlarında yapılan profesyonel çekimler, kurgu, montaj ve seslendirme ile son halini alır.
Video içerik veya tanıtım filmi kurumları çok hızlı ve etkili olarak anlatan güçlü bir etkileşim aracıdır. Özellikle uzak müşterilere kendinizi anlatmak için kullanılması geri dönüşlerin artışı için önemlidir. Kurumsal tanıtım filmleri ürün ve hizmetler konusunda özellikle detayların gösterildiği, konuyu bilen potansiyel müşterilere daha detaylı bilgi vermeyi hedefleyen araçlardır. Reklam filmi değildir.
Tanıtım filmi ne uzunlukta olursa olsun bir senaryosu olmalıdır. Sizin hikayenizi karşıdaki izleyiciye aktaracak olan film çekilmeden önce, çekim ekibine kendinizi anlatmalısınız. Geçmişiniz, hedefleriniz ve vizyonunuz tanıtım filmine doğru olarak aktarılmalıdır.
Tanıtım filmleri çeşitli mecralar için hazırlanabilir. Özellikle web sitesinden yayınlamak en önemli tercihtir. Ayrıca video platformlarındaki kanallarda, sosyal medya platformlarında ve cd/dvd katalog olarak elden dağıtmak içinde kullanılır.