Yasal Haklar

Eskisehirajans.com site üzerinden hizmet alan tüm müşterilerimiz aşağıda belirtilen yasal haklarımızı kabul etmiş sayılırlar.

Telif hakları:

Eskisehirajans.com sitesindeki tüm içeriklerin hakları BUDAY YAPI AJANS TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ.' ne [Eskişehir Ajans] aittir. Bu içerikler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, kopyalanamaz veya başka mecralarda yayınlanamaz. Bu gibi durumlarda Eskişehir Ajans, tüm yasal haklarını saklı tutar.

Servis sağlayıcı :

Eskişehir Ajans, tüm yazılımlarını kendi sunucularında barındırır. Müşteriler hiçbir durumda kullandıkları yazılımları başka sunuculara taşımayı talep edemezler. Firmamız müşteri sitelerini barındırırken tüm risklere karşı [ virüs, trojan vs.] gerekli her türlü güvenlik tedbirini alır. Ancak müşterilerimize dosya , görsel ve içerik ekleme yetkisine sahip yönetim paneli verildiği için, müşteri sitelerine yüklenmesi muhtemel kötü amaçlı kod, yazılım vs. yoluyla, kanunlara aykırı ve suç unsuru içerecek durumlar oluşması ve 3. şşahıslara zarar vermesinden firmamız sorumlu değildir. Bu gibi durumlarda firmamız, sözkonusu site içeriğini silmeye, hizmetini geçici olarak durdurmaya, bu işlemin faillerine karşı hukuki yollara başvurma ve tazminat talep etme haklarına sahiptir. Tüm internet sitesi ve online yazılımlar müşterilere temiz ve güvenli olarak teslim edilir. Bu sitelerin tesliminden sonra tüm sorumluluk site sahiplerine aittir.

Online satış ve ödemeler:

Eskisehirajans.com üzerinden ürün veya hizmet satın alan müşterilerimiz, "mesafeli satış sözleşmesi ve yasal haklar"ı site üzerinden okumak ve onaylamakla mükelleftir. Müşterilerimiz aldıkları her ürün ve hizmet için cayma hakkını kullanarak sorgusuz sualsiz 7 gün içinde iade edebilirler. Bu iade talebi alınmasından itibaren 10 gün içinde ödemeleri iade edilir.

Eskisehirajans.com kredi kartı ile ödemelerde ssl şifreleme sistemi kullanır ve hiçbir kart verisini veritabanında barındırmaz. Bu yüzden sitemiz üzerinden yapılan işlemler dışında sözkonusu kartlarla ilgili yasadışı işlemlerden firmamız sorumlu tutulamaz.

Kişisel veri güvenliği:

BUDAY YAPI AJANS TURİZM SAN.TİC.LTD.ŞTİ. nin sahip olduğu Eskisehirajans.com ve diğer sitelerinden çeşitli yollarla[ üye kayıt, bülten kayıt, anket, sipariş, kampanya vs.] bilgiler talep edilebilir. Ancak bu bilgiler ziyaretçi ve müşterilerimiz tarafından gönüllü olarak kaydedilir. Sitelerimiz gönüllü kaydetme dışında hiçbir yolla kişisel bilgi ve belge kaydı almaz ve barındırmaz.Ancak gönüllü olarak eklenen bu bilgiler yine Eskişehir Ajans tarafından satışı yapılan diğer ürünlerin tanıtım ve pazarlanmasında, mevcut kullanılan ürünler hakkında yenilik bildirimlerinde, ve ileride firmamız yetkisinde oluşabilecek ihtiyaç duyulacak hallerde kullanılabilir. Bilgi ekleyenler bu konuyu kabul ederler..

Diğer siteler aracılığı ile veri ve bilgilerin veritabanımıza kaydedilmesi:

Sosyal ağların gelişmesi ile artık kayıt ve site giriş işlemleri farklı sitelerdeki bilgiler kullanılarak yapılabilmektedir. Sitemizi ziyaret eden kişiler farklı sitelere ekledikleri bilgilerin sitemizde kullanımını sağlayan formları onaylayarak; bu bilgilerin site veritabanımıza kişisel bilgileri olarak kaydedilmesini kabul etmiş olurlar. Bu gibi durumlarda diğer sitelerin gizlilik ve veri paylaşımla ilgili şartları firmamızı ve sitemizi bağlamaz. Sorumluluk tamamen kullanıcıya aittir. Ayrıca kişisel olmayan [ kullandığı tarayıcı vs.] veriler çerezler [ cookie] aracılığı ile otomatik olarak depolanır ve sonraki işlemlerde kolaylık sağlamak için kullanılabilir.

Harici linkler:

Eskisehirajans.com tanıtım ve seo güçlendirme amaçlı internetteki diğer sitelere linkler verebilir. Ancak bu sitelerin içeriklerinden, kişisel veri toplama işlemlerinden ve hukuki problem oluşturabilecek diğer işlemlerinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kullanıcılar link kullanarak geçiş yaptıkları her sitenizn kullanım koşullarını okumakla yükümlüdürler.

Eskisehirajans.com dahilinde yayınlanan tüm sözleşme ve yasal haklar tarafımızca değiştirilebilir. Kullanıcılar direk yapılacak olan değişikliklere tabi olacaktırlar. Site yönetimimiz bu değişiklikleri kullanıcılarıma iletecek olmasına rağmen kullanıcıların bu değişikliklerden haberdar olmaması sitemiz sorumluluğunda değildir. Kullanıcılar belli aralıklarla yasal haklar ve kullanıcı sözleşmesi sayfalarını okumakla mükelleftir.

Eskişehir Ajans tarafından konulan kuralların ihlal edilmesi durumunda , hukuki haklarını kullanmaması , bu konudaki haklarından feragat ettiği anlamına gelmez. Bunun oluşabilmesi firma yetkilisinin yazılı feragatnamesi ile geçerli olacaktır.