Sosyal Medya  yönetim hizmeti

marka yönetim destekli hizmet
teamwork concept

İnsanların dijital sosyalleşme platformları artık ciddi bir ticari hacime ulaştı. Ölçülebilir ve genişleyebilir potansiyeli ile özellikle işletmelerin kullanımında çok büyük fırsatlar sunuyor. Eskişehir Ajans olarak bu fırsatta size destek olmaktan mutluluk duyarız.

Eskişehir sosyal medya uzmanı ekibimizle markaların dijital alanda güçlenmesi ve ticari hacminin büyümesi için destek vermeye devam ediyoruz. 

Ürün ve hizmetlerin özel tasarım ve yazılı içeriklerle, hedeflenebilir kitlelere ulaştırmak, sosyal medya hesaplarınıza takipçi ve beğeni artırmak ve daha ekonomik reklam stratejileri geliştirmek için çalışıyoruz. Ekibimizden alacağınız sosyal medya yönetim hizmeti, aynı zamanda bir marka yönetim danışmanlığı da içerir. İşletmelerin dijitale taşınmasındaki uzmanlığımızı bu hizmetimizde rahatça hissedeceksiniz. Her dört  kişiden üçünün ziyaret ettiği bu mecraları verimli kullanmak için alacağınız destek, hem marka bilinirliğinizi hem de ticaret hacminizi büyütecektir. Sosyal medya  yönetimi sadece paylaşım stratejileri geliştirmek değil, aynı zamanda markanız hakkında konuşulanları dinlemek ve çalışmaların geri dönüş analizlerini yaparak yeni stratejiler geliştirmek demektir.  

Sosyal medya yönetim fiyatlarımız   

 "En ekonomik fiyatlar-En kapsamlı hizmet"

Giriş

 1000

TL/AYLIK

Kobi

  1500

TL/AYLIK

Profesyonel

   2000

TL/AYLIK

Süper

  3000

TL/AYLIK

  • Fiyatlara KDV hariçtir
  • Sözleşme yıllık , ödemeler aylık içindir. Yıllık  peşin ödemede 10 aylık ödeme alınır
  • Ödemeler havale-eft veya kredi kartı ile tek çekim yapılır
  • Kutlama paylaşımları, gönderi sayısına dahildir.
  • İlave her mecra için paket bedelinin %70 i ilave edilir.
  • Kurumsal gönderi tasarımı; 2 veya 3 adet master akış tasarımı içerir.

SADECE TASARIM HİZMETİ

Yılın önemli günleri için sadece paylaşım tasarım hizmeti ister misiniz? 1 Mecraya özel 24 tasarım sadece 1449-TL